02
Kas
stored in: Pardus and tagged: ,

Üç aylık bir aradan sonra bir kez daha aramızdan ayrılan arkadaşları ilan etmek için bir girdi yazıyorum. Geçtiğimiz dönemde Meltem Parmaksız UEKAE’de farklı bir projede çalışmak, Mete Alparslan Katırcıoğlu yurtdışında çalışmak, Onur Küçük özgür yazılım kariyerine Türkiye’de bir yeni girişimde devam etmek, Gökcen Eraslan da akademik kariyerine yoğunlaşmak için ekipten ayrıldılar. Hepsine Pardus projesine katkıları için teşekkür ediyor, gelecek çalışmalarında başarılar diliyorum.

TÜBİTAK UEKAE’nin mevcut personel politikası gereğince bu arkadaşların yerine ya da ekipteki diğer eksikleri gidermek için yeni alım yapamıyoruz (uzunca) bir süredir. Bu nedenle alışıldık “işe başlayanlar” bölümü yok bu kez…

Yine TÜBİTAK çapında yürütülmekte olan yeniden yapılanma çalışmaları kapsamında Pardus projesinde de kimi dış ve iç değişiklikler olacak önümüzdeki dönemde. Bu değişiklikler gerek görüldükçe, resmi kanallarla, TÜBİTAK tarafından kamuoyuna duyurulacak. Pardus kullanıcılarını etkileyecek takvim değişiklikleri vb. gelişmeler ortaya çıkarsa bunlar da e-posta listeleri aracılığıyla ilgililere iletilecek.

(Uzunca) Bir süre için Pravda Pardus’a son girdi olacak bu yazı…

Comments Off

Comments are closed.